Моноблок Aquapura

monobloc_casa_alteracao_serТепло в навколишньому середовищі — це непряма сонячна енергія, що зберігається у воді, повітрі та грунті. Тепловий насос зніме тепло саме з цих джерел тепла, щоб пізніше використовувати його для обігріву вашого будинку.

Високопродуктивний тепловий насос AQUAPURA MONOBLOC для гарячого водопостачання — це сучасне рішення, ефективне та чисте рішення, яке гарантує комфорт вашого будинку, при цьому завжди поважаючи навколишнє середовище. Розумний спосіб використовувати природні ресурси для поліпшення вашої якості життя. Завдяки цьому рішенню ви будете приймати серйозне зобов’язання щодо скорочення викидів шкідливих речовин у атмосферу, що сприятиме природному балансу планети.

Тепловий насос AQUAPURA MONOBLOC розроблений для задоволення як внутрішніх, так і промислових потреб, для рішень гарячої води.

Використання інтегрованого розчину теплового насоса для охолодження та підігріву будівлі також може призвести до зменшення початкових інвестицій та більш простих процедур експлуатації та технічного обслуговування.